Rüyada Pişman Görmek

Rüyada Pişman Görmek

Rüyada pişman görmek, İslami yorumu bakımından rüya sahibinin tövbe etmek isteyeceğine, yaşadığı zorluklar ve işlediği günahlar nedeni ile büyük bir pişmanlık yaşayacağını, Allah’a sığınıp ondan af dileyeceğine işarettir. Hatalı hareketlerde bulunulması sonucu huzursuzluğun baş göstereceği, manevi açıdan kişinin kendisini tedirgin ve mutsuz hissedeceğini tabir eder. Aksi yorumlar da söz konusudur ve yapılan işlerden kazanılan başarıların kişiye büyük bir övünç kaynağı olacağına, alacağı kararların geleceği için büyük adımlar atmasını sağlayacağını da bildirir. Sevdikleri tarafından yüceltilen ve sürekli takdir gören biri olmak anlamına da gelir.

Rüyada Pişman Olduğunu Görmek

Aksine yorumlanır ve büyük mutluluk duyulacak, gurur verici olayların içinde olunacağına, ferdi olarak başarı elde etmenin yanı sıra, iş yerinde takım olarak da büyük bir projenin başarıyla sonuçlandırılması neticesinde ödüllendirileceği şeklinde de yorumlanır. Başkalarından farklı düşünen rüya sahibinin, denenmemiş konularda büyük bir ticari başarı sağlaması veya açacağı iş yerinde ilklere imza atacağı şeklinde de tabir edilir. Pişmanlık duyan kişi o an için mevcut sorunu neyse ondan kısa sürede kurtulur ve feraha çıkar. Özellikle zor durumdaki kişilerin karşısına çıkacak çok önemli fırsatlara da işaret eder.

Rüyada Pişmanlıktan Ağlamak

Çok sevinilecek, kişiyi mutlu edecek bir olayın yaşanacağına, büyük bir kazadan kıl payı kurtulmaya, geçmişte yapılan hataları telafi etmek için fırsat bulunacağına, gündelik hayatta ve iş yaşamında kişinin çok şanslı biri olacağına, sanki cennetteymiş gibi mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine tabir edilir.

Rüyada Pişman Görmenin Psikolojik Yorumu

Genellikle geri dönüşün olmadığı, sonuçların asla değiştirilemeyeceği büyük bir hata işleyen kişilerin vicdanları ile yaptıkları hesaplaşmadan kaynaklanan rüyalardandır. Kişi kendi hayatı kadar başkalarının hayatına da zarar verdiği durumlarda bilinçaltında yaşadığı pişmanlık duygusu rüyalarda da benzer şekillerde oryaya çıkar ve suçluluk duygusu giderek artar.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'ta Paylaş

Rüyada Pişman Görmek Benzeri Rüyalar