Rüyada Ortak Görmek

Rüyada Ortak Görmek

Rüyada ortak görmek, yardımlaşmaya ve dayanışmaya işarettir. Kişinin yakın bir arkadaş veya tanıdığı ile iş kurma düşüncelerini paylaşacağına ve yepyeni bir fikirler güzel bir iş yeri açacaklarına, ortak olunarak kazancı daha da artırma yoluna gideceklerine işaret eder. Aynı zamanda mal ve mülk konusunda kişinin beklemediği durumların gelişmesine, özellikle miras gibi paylaşımlarda çok sayıda varisin olması nedeni ile elde edilecek meblağın düşeceğine de delalet eder. Ortak gören kişilerin ikiz çocukları olur ve evlenecekleri zaman büyük bir düğün yaparlar.

Rüyada Ortak Olmak

Mevcut iş yerinden ayrılıp kendi hayal ettiği işi yapmak için kolları sıvayan rüya sahibine bir arkadaşından veya yakınından gelecek iş teklifine işaret eder. Ortaklı bir şirket açmak ya da bir projede samimi, güvenilir biriyle beraber çalışmak anlamlarına gelir. Ortak olduğunu gören bekar kişiler daha önce başından bir evlilik geçmiş kişilerle evlenirler veya eşlerinden boşandıktan sonra yeniden evlenirler. Rüya tabirleri alimleri, miras ile ilgili konularda mal paylaşımı yapılacağına da alamet olan rüya yeni işlerin ve çakışmaların habercisidir derler.

Rüyada Ortaklığı Bozmak

İş ile alakalı bir konuda kavga edileceğine, kişinin mevcut işinde ortağı varsa ayrılacaklarına ve maddi anlamda çöküş yaşamakla beraber stresli günler geçireceğine alamet eder. Mirasla ilgili konuların yeniden gündeme gelmesi ile aile üyelerinin arasının açılacağına, kişiye haksızlık yapılmak istendiğine ve mal paylaşımında büyük sorunlarla karşılaşılacağına tabir edilir.

Rüyada Ortak Görmenin Psikolojik Yorumu

Bencil duyguları ifade eder ve kişinin sahip olduklarına sıkı bir şekilde tutunup kimseyle bir şey paylaşmaya yaklaşmadığını alamet eder. İkili ilişkilerinde sevilmeyen biriyle beraber çalışmak ya da yaşamak zorunda kalanların iç çatışmalarını da simgeleyen rüya, kopan ilişkileri ve iletişimi vurgularken, kişinin her ortamda yalnız kalmaya çalıştığını, sosyalleşmekten hoşlanmadığı gibi, ailesi ve sevdikleri ile de doğru bir iletişim kuramadığını ifade eder.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'ta Paylaş

Rüyada Ortak Görmek Benzeri Rüyalar