Rüyada Kapalı Kadın Görmek

Rüyada Kapalı Kadın Görmek

Rüyada kapalı kadın görmek, kişinin karşısına çıkacak yeni bir dostluğa işaret ettiği gibi, çevresindeki kişilerin genellikle ilim, irfan sahibi, aklı başında, merhametli ve Allah sevgisi çok yüksek olan, dini bütün kimseler olduğuna işaret eder. Kapalı kadın görenlerin eşleri kendilerine çok bağlı olur ve aile saadetleri asla sıkıntıya girmez. Rızkı bol olan insanların her zaman dara düştüklerinde yardım göreceklerini ve Allah katında sevabı bol biri olarak anılacaklarını da delalet eder. Bekar bir genç kız kapalı kadın görürse annesinden veya ailesindeki büyük kadınlardan birinin kendisine vereceği nasihate yorulur. Bekar bir erkek için de görücü usulü yapılan bir evliliğe, kız evlat sahibi olmaya tabir edilir.

Rüyada Kapalı Kadınla Konuşmak

Kendisini kapalı kadınla konuşurken gören kişiler sorunları hakkında yardım almak amacıyla girişimlerde bulunurlar. İş için başkalarından yardım almak veya tanıdık sayesinde yeni bir işe girmek açısından da yorumlanan rüya genellikle hayırlı bir işe vesile olacak kişilerden gelecek yardıma delalet eder. Kapalı kadınla hararetli konuşan ya da tartıştığını gören kişiler ise kendilerine yol göstermek isteyen arkadaşlarına sırtını döner ve büyük bir hataya imza atarlar. Genç bir kızın bu rüyayı görmesi, dini açıdan kendisine yol gösterecek bir büyükle gerçek hayatında da konuşma yapacağına, hatalı davranışları yüzünden ikaz edileceğine tabirdir.

Rüyada Kapalı Kadın Olduğunu Görmek

Kendisini kapalı bir kadın gören erkek büyük bir günaha düşer. Hayırlara yorulmaz ve işlerinin bozulmasına da alamettir. Bir bayanın kapandığını görmesi ise, iman gücünün artacağına, her koşulda Allah yolundan yürüyeceğine işarettir.

Rüyada Kapalı Kadın Görmenin Psikolojik Yorumu

Korkunun ifadesi olduğu gibi kişinin sakladığı bir gerçekle de ilgilidir. Kapalı kadın kişinin dışarı çıkaramadığı karanlık yönlerini veya cinsel açıdan bastırdığı duygularını da ifade ettiği gibi genç erkekler için kadınlara karşı nasıl davranacağını bilememekten dolayı bocaladığını da gösterir.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'ta Paylaş

Rüyada Kapalı Kadın Görmek Benzeri Rüyalar