Rüyada Kabuk Görmek

Rüyada Kabuk Görmek

Rüyada kabuk görmek, diğer nesne ve olaylara bağlı olarak yorumlanır. Görülen kabuğun ne olduğuna ya da neye ait olduğuna da bakmak gerekir. Örneğin deniz kabuğu görmekle, çekirdek kabuğu görmek birbirinden farklı şekillerde yorumlanmalıdır.

Rüyada Çekirdek Kabuğu Görmek

Çekirdek kabuğu, istenilen sonuçları elde edememek ve başarısızlığa uğramak demektir. Özellikle iş yaşantısında yanlış hamleler yapan kişilere ve bu nedenle zaman kaybına uğranılacağına, çok yüksek olmasa da kişiyi rahatsız edecek miktarda para kaybının da söz konusu olacağına alamet eder.

Rüyada Deniz Kabuğu Görmek

Kendi işinin başında olanlar için geçmişte yapılan yatırımların meyvelerini toplama zamanı geldiğini bildirir. Şansın dönmesi olarak da nitelendirilebilen rüya, içinde bulunulan durumun farkına vararak çok daha iyi hamleler yapılması gerektiğine, kişinin korkusuzca, tüm bilgi ve birikimlerini toplayarak geleceğe dönük girişimler ve yatırımlar yapması gerektiğine, sonuçta karlı çıkacağına alamet eder.

Rüyada Soğan Kabuğu Görmek

Gözyaşı dökülecek bir olayla ilgili yepyeni bir gelişme yaşanacağına ve kişiyi üzen durumun aksine döneceğine yorumlanır. Soğan kabuğu önce mutsuz olunan bir olaya ardından sevinileceğine yorulur. Gereksiz yere evham yapan rüya sahibinin olayları fazla büyüttüğünün, gerçekleşen durumların arkasına bakmak yerine sadece görünen kısmına göre yorum yapıldığı için yanlış, olumsuz ve kişiyi buhrana sokacak değerlendirmeler yapıldığının da alametidir.

Rüyada Muz Kabuğu Görmek

Çalışan kimseler için kendisi ile uğraşan düşmanların olduğuna ve kişinin arkasından konuşulan dedikodular ve kumpaslar nedeniyle işinden atılma tehlikesi ile karşı karşıya kalınacağına delalettir. Muz kabuğu emin olunmadan hiçbir işe girişilmemesi, güvenilmeyen kimselerle iş yapılmaması adına uyarı olarak ele alınmalıdır. Kaygan ve sağlam olmayan koşulların kişiye zarar vereceğinin de altını çizer.

Rüyada Kabuk Görmenin Psikolojik Yorumu

Olaylara nesnel yaklaşamayan kişilerin sorunlarını çözmekte başarılı sonuçlar elde edemediklerini simgeler. Kabuk, derinleşmek konusunda güçlük çeken biri olmak ver her durumu yüzeysel olarak değerlendirmek anlamlarına da gelir.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'ta Paylaş

Rüyada Kabuk Görmek Benzeri Rüyalar