Rüyada Tuvaletini Yaptığını Görmek

Rüyada Tuvaletini Yaptığını Görmek

Rüyada tuvaletini yaptığını görmek; kişinin arınmak zorunda olduğu bazı kirli işlerin içinde olduğuna delalettir. Bir süredir bazı çıkmazların içinde boğuşan ve çamura batan bu kişi, temizlenmek ve aklanmak adına her yolu deneyecektir. Bu rüya, bir diğer yoruma göre ise kişinin içinde bulunacağı gizli işlere işarettir. Bu gizlilik, devlet düzeyinde dahi olabilir.

Rüyada Tuvaletini Yapmak Ve Temizlemek

Kişi, rüyasında tuvaletini yaptıktan sonra temizlediğini görüyorsa, hatalarından ders çıkarıp doğru yola yönelecek demektir. Kişi, geçmişte yaptığı hataların farkındadır. Bu hataları düzeltmek için çözüm yollarını aramakta gecikmeyecektir. Her ne kadar bazı hatalar yapmış olsa da, bunları bilerek ve isteyerek yapmadığı için hatalarını görme konusunda da ön yargılı bir bakış açısına sahip olmayacaktır. Kısaca, rüya sahibi, özeleştiri yapma imkanı bulup bir takım değişikliklere gidecektir.

Rüyada Küçük Tuvaletini Yapmak

Kişinin yaşayacağı esrarengiz ve şüpheli olaylara delalettir. Rüyasında küçük tuvaletini yaptığını gören kimse, haklılığını hissettiği konularda taaruza geçerek hakkını arayacaktır. Bu hakkını arama noktasında karşılaşacağı olaylar ve elde edeceği deliller, kişiyi bir süreliğine bile olsa şaşkına çevirmeye yetecektir.

Rüyada Büyük Abdestini Yapmak

Maddi anlamda rahatlamaya ve ferahlığa ulaşmanın işaretidir. Son zamanlarda dar boğaz durumlarında olan kişi, özellikle ailesinin yüzünü biraz olsun güldürmeyi başaracaktır. Sağlık konusunda da rahat bir süreç yaşayacak olan rüya sahibi, dertlerden ve sıkıntılardan uzaklaşacaktır. Rahatlık ve huzurluk onun olacaktır.

Rüyada Tuvaletini Yaparken Başkalarının Görmesi

Rüyada tuvaletini yaparken başkalarının görmesi, kişinin gizlediği olayların ifşa olacağına dair bir işarettir. Büyük bir gizlilik içerisinde yürüttüğü işleri konusunda çevresinden hiç istemediği kişilere açık vermek durumunda olacak olan bu kimse, bununla yüzleşmeye geldiğinde sıkıntılı bir durumla karşı karşıya kalacaktır.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'ta Paylaş

Rüyada Tuvaletini Yaptığını Görmek Benzeri Rüyalar