Rüyada Çıplak Adam Görmek

Rüyada Çıplak Adam Görmek

Rüyada çıplak adam görmek, kişinin talihinin açılacağı ve geleceğe yönelik daha umut dolu olacağı şeklinde yorumlanır. Uzun süredir aksilik yaşanan olayların artık yoluna gireceği ve gelişmelerin kişi için hayırlı sonuçlanacağına alamet eder. İş yaşamında ortaya konulan emeklerin sonuç vereceğini ve rüya sahibinin kendi işini kurmak ve yönetmek için adım atmaya müsait bir durumla karşılaşacağını bildirir. Kişinin toplumda güç ve itibar sahibi olacağına, açık zihinli, sağlıklı biri olarak adımlar atacağına da işaret eder.

Rüyada Çıplak Çocuk Görmek

Hasta kişiler için aniden bir çözüm bulunmasına işaret eder. Esenlik içinde yaşanacak güzel günlere ve çatışmalı durumların sona ereceğine, miras gibi konularda adil bir karar sonucu kişinin hak ettiklerini alacağına alamettir. Rüya sahibinin sağlıklı şekilde geçireceği ömrünün uzun olacağına da delalettir. Çıplak çocuk gören kişilerin hayatlarında hızlı bir zenginleşme söz konusu olur ve toplumda herkesin gıpta ile bakacağı bir hayat sürüleceğine de tabir edilir. Görülen çocuk erkekse hayallerin gerçekleşmesine işaret eder. Bir kız çocuğunu çıplak görmek ise, bayanlar için gebeliğe, erkekler için de gayrimeşru bir çocuk sahibi olmaya delalettir.

Rüyada Çıplak Kadın Görmek

Erkekler için bu rüya günahkar bir hayat yaşamaya ve aile hayatını tehlikeye sokacak şekilde hareket edileceğine işaret eder. Bir kadının başka bir kadını çıplak olarak rüyasında görmesi ise, sakladığı büyük bir sır olduğuna, hayatını sırrının açığa çıkma endişesi içinde gerginlikle geçireceğine alamettir.

Rüyada Çıplak Adam Görmenin Psikolojik Yorumu

Cinsel güdüleri fazlasıyla baskın olan kişilerin rüyalarında çıplak kadın veya erkek görmeleri oldukça normaldir. Çıplak erkek görmek, kişinin toplumsal baskılar ve yaşam tarzı nedeni ile cinsel ihtiyaçlarını sağlıklı bir şekilde yaşayamadığı için sürekli bastırma yoluna gittiğini de işaret eder. Bu rüya aynı zamanda rüya sahibinin çocukluğundan gelen bir suçluluk duygusu ile baş etmek için uğraş verdiğini de ifade eder.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'ta Paylaş

Rüyada Çıplak Adam Görmek Benzeri Rüyalar