Rüyada Rakı İçmek

Rüyada Rakı İçmek

Rüyada rakı içmek hak yolundan ayrılmaya, kötü yollara sapmaya, günah işlemeye, gıybet etmeye, ortalığı karıştırmaya, günah almaya, kötü düşünmeye, art niyetli olmaya, helal olan şeylerden uzaklaşıp harama yaklaşmaya delalet eder. Rüyada rakı içmek aynı zamanda büyük maddi kayıplara, sıkıntılı ve zor günlere, darlık çekmeye, sağlık sorunları yaşamaya, sevdiklerinden ayrılmaya, arkadaşlar ve dostlarla çatışmaya düşmeye yorulur. Rakı içen kişinin rızkı kesilir, geçim sıkıntısına düşer ve cebi boş kalır diye tabir edilir.

Rüyada Rakı Sofrası Görmek

Art niyetli, helal olmayan bir iş için aynı amacı gerçekleştirme arzusunda olan kişilerin bir araya gelmesine delalet eder.

Rüyada Rakı Şişesi Görmek

Rakı şişesi kötü niyetleri ve kötü düşünceleri sembolize eder.

Rüyada Sek Rakı İçmek

Rüyada sek rakı içtiğini gören kişinin sabit fikirli, aldığı karardan dönemeyecek, sert mizaçlı ve inatçı biri olduğu yorumu yapılır.

Rüyada Rakı Bardağı Görmek

Fitne ve fesat karıştırılarak, başkalarının hakkı çalınarak kazanılmış mal, mülk ve para anlamına gelir. Rüya sahibi mal ve para varlığını başkalarına haksızlık ederek kazanmış demektir.

Rüyada İçki Görmek

Dünya malının çokluğuna işaret eder. Fakat bu variyet hayırlı yollardan elde edilmemiş olduğu için sahibine de faydası olmayacak demektir. Yani haydan gelen huya gidecektir.

Rüyada Sigara İçmek

Rüyada sigara içmek kişinin kişisel ilgi alanları ve yapmaktan çok hoşlandığı şeylere işaret eder. Sigara içen kişi bir doğum günü eğlencesine ya da gece kulübündeki bir eğlenceye katılacak ve doyasıya eğlenecek demektir.

Rüyada Sigara Söndürmek

Bozulan ve kötüye giden hayata işaret eder. Keyif kaçırıcı, can sıkıcı ve üzülmeye neden olacak olayların yaşanacağına, rüya sahibinin bir süre zor ve kederli günler geçireceği yönünde yorumlanır.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'ta Paylaş

Rüyada Rakı İçmek Benzeri Rüyalar